NSPC682G50TRB1 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NSPC682G50TRB1
  • Производитель
    NIC Components
  • Описание
    NIC Components NSPC682G50TRB1 Capacitance: 6800pF Construction: SMT Chip Failure Rate: Not Required Lead Diameter (nom): Not Requiredmm Lead Spacing (nom): Not Requiredmm Mounting Style: Surface Mount Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: 1206 Product Depth (mm): 1.6mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 0.8mm Product Length (mm): 3.2mm Seated Plane Height: Not Requiredmm Temp Coeff (dielectric): PLYPH Tolerance (+ Or -): 2% Voltage: 50VDC